Після завершення досудового розслідування матеріали кримінального провадження направили до суду. Конфликты и законы >>  28.03.2018 18:50

Під час судового розгляду чоловік зізнався у скоєному. Його визнали винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Вироком Солом’янського районного суду міста Києва чоловіка засудили до семи років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Києва

У вересні до поліції Солом’янського району надійшло кілька заяв від батьків неповнолітніх, які стали жертвами розбою. Юнаки розповідали, що невідомий, погрожуючи ножем, відбирав у них гроші і телефони. Після спілкування з потерпілими правоохоронці зрозуміли, що це один і той же нападник.

Після того, як оперативники отримали інформацію про місцезнаходження зловмисника, його затримали. Виявилося, що чоловік був раніше неодноразово судимий за скоєння грабежів та розбоїв. Він приїздив до столиці та обирав серед перехожих осіб, які виглядали неповнолітніми, і відбирав у них цінні речі. Після завершення досудового розслідування матеріали кримінального провадження направили до суду.


Калейдоскоп событий