обновлено
21.04.2018
01:30
КМУ затвердив план пріоритетних дій уряду на 2018 рік

Зокрема, Кабмін затвердив план пріоритетних дій для здійснення реформ, визначених Середньостроковим планом пріоритетних дій уряду до 2020 року, Стратегією сталого розвитку Україна-2020, Ракурс >>  28.03.2018 13:41

Передбачається, що реалізація плану дозволить поліпшити систему стратегічного планування, моніторингу та оцінювання, включаючи основи оцінки результативності діяльності міністерств та інших державних органів. Зокрема, план передбачає створення спеціального органу для попередження порушень у сфері фінансів, подальшу реорганізацію Державної фіскальної служби, запровадження інституту уповноваженого економічного оператора та інше.

Кабмін ухвалив план дій і зобов'язав Міністерство економічного розвитку в триденний термін доопрацювати його з урахуванням пропозицій Мін'юсту і Мінінфраструктури.

Нагадаємо, що Україна ввела підвищені мита на імпорт мінеральних добрив з Російської Федерації. Зокрема, антидемпінгове мито для ВАТ "Дорогобуж" складе 29,25%, для інших експортерів і в цілому для РФ - 42,96%.

Читайте також - "2018-й – рік "економічних реформ"".

Кабінет міністрів України затвердив план пріоритетних дій уряду на 2018 рік. Відповідне рішення уряду є в розпорядженні "РБК-Україна".

Зокрема, Кабмін затвердив план пріоритетних дій для забезпечення послідовних і комплексних реформ, визначених Середньостроковим планом пріоритетних дій уряду до 2020 року, Стратегією сталого розвитку "Україна-2020", Стратегією реформування державного управління, Угодою про асоціацію України з ЄС, Меморандумом про економічну та фінансову політику в рамках програми МВФ.

День

ФОТО:

Ракурс: Уряд затвердив план пріоритетних дій у 2018 році

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «КМУ затвердив план пріоритетних дій уряду на 2018 рік»

Калейдоскоп событий