обновлено
20.01.2018
12:05

Окремо учасники переговорів приділили особливу увагу питанню запровадження безвізового режиму для громадян України. Урядовий портал >>  19:59

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у рамках робочого візиту до Німеччини у понеділок, 27 червня, провів зустріч із Федеральним Президентом Німеччини Йоахімом Гауком . Сторони обговорили питання перспектив запровадження ЄС безвізового режиму для України, стан виконання Мінських домовленостей та хід проведення реформ в Україні. Прем’єр-міністр розповів співрозмовнику, що Україна віддана виконанню Мінських домовленостей, водночас Росія не дотримується взятих на себе зобов’язань. «Мінський процес є єдиним шляхом повернення миру на Донбас», - наголосив він. На переконання Володимира Гройсмана , санкції відносно Російської Федерації повинні залишатися у силі до моменту повної імплементації Мінських домовленостей, а також відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, включаючи Крим. «Хочу привернути вашу увагу, український Крим - був курортом, окупований Росією Крим - став військовою базою, яка несе загрозу усій Європі», - наголосив Володимир Гройсман . У свою чергу, Федеральний Президент Йоахім Гаук запевнив Прем’єр-міністра в тому, що Німеччина повною мірою підтримує заходи щодо імплементації Мінських домовленостей і рішуче засуджує анексію Російською Федерацією Криму. Окремо учасники переговорів приділили особливу увагу питанню запровадження безвізового режиму для громадян України. Володимир Гройсман зауважив, що Україна виконала усі вимоги, необхідні для якнайшвидшої лібералізації Європейським Союзом візового режиму. У свою чергу, Йоахім Гаук зауважив, що Німеччина підтримує прийняття відповідного рішення. Прем’єр-міністр також поінформував співрозмовника про перші кроки Уряду на шляху реформ, зокрема щодо початку публічної приватизації, призначення конкурсно обраного менеджменту державних підприємств, забезпечення боротьби з корупцією, початку реформ митниці, державної служби, дерегуляції у фармакологічних та енергетичній сферах. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Прем'єр-міністр та Федеральний Президент Німеччини Йоахім Гаук обговорили перспективи запровадження безвізового режиму для України та стан виконання Мінських домовленостей»

Калейдоскоп событий