На міні-саміті Україна-ЄС в Брюсселі Порошенко поговорить з Туском і Юнкером

Про це повідомляє прес-служба глави держави. Ракурс >>  27.06.2016 11:04

Крім того, згідно із повідомленням, президент Порошенко планує використати переговори в Брюсселі для сприяння формуванню консенсусу серед держав-членів ЄС щодо продовження терміну дії економічних санкцій проти Росії у зв’язку із агресією проти України.

Під час переговорів сторону ЄС представлятимуть голова Європейської Ради Дональд Туск, голова Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер та голова Європейського Парламенту Мартін Шульц, Високий Представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Моґеріні, а також ключові комісари.

Окрема зустріч із головою Європарламенту Мартіном Шульцем буде присвячена обговоренню запровадження ЄС безвізового режиму для громадян України.

27 червня президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит Брюсселя, де візьму участь консультаціях високого рівня Україна – Європейський Союз.

Як йдеться у повідомленні прес-служби президентської адміністрації, "консультації, або "міні-саміт" Україна-ЄС, будуть присвячені обговоренню результатів референдуму у Великій Британії про членство в Євросоюзі та їх впливу на відносини між Україною та ЄС, шляхів подальшої мобілізації підтримки Євросоюзом порядку денного реформ в Україні, максимального використання потенціалу поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, а також запровадження безвізового режиму".

BBC Ukrainian

ФОТО:

Ракурс: На міні-саміті Україна-ЄС в Брюсселі Порошенко поговорить з Туском і Юнкером

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «На міні-саміті Україна-ЄС в Брюсселі Порошенко поговорить з Туском і Юнкером»

Калейдоскоп событий