обновлено
13.12.2017
00:18

Метки сюжета

Как Ярмоленко и Степаненко в теннисбол играли

Надалі команду чекає сконцентрована підготовка до фінального турніру Євро-2016. Спорт.ua >>  27.05.2016 20:10

Улюбленою грою на пляжі залишається теніс-бол, в який сьогодні знову беруть участь Ярмоленко, Степаненко, Сидорчук та менеджер команди Барановський.

Вечірнє тренування підбиває підсумок першого збору. Завтра о 12-ій національна команда вилітає до Турина, де 29 травня відбудеться товариська гра з Румунією. Одразу після цього матчу «синьо-жовті» вирушать автобусом до швейцарської Аскони, де триватиме другий збір українців перед Євро.

Заключний день першого тренувального збору збірної України на Сардинії трохи відрізнявся від попередніх. Ранкового тренування не було і гравці отримали можливість більше побути з сім’ями, адже уже завтра «синьо-жовті» вирушать до Турина без свої рідних. Надалі команду чекає сконцентрована підготовка до фінального турніру Євро-2016.

А поки ще сьогодні є можливість, футболісти цінують кожну мить, яку можна провести з близькими: Андрій Ярмоленко будує піщані замки зі своїм Іванком, Артем Федецький грає у боччу з Адріаном, Олександр Кучер плаває у басейні з Лук’яном.

Спорт.ua


Калейдоскоп событий