Завдяки цій підтримці вдається значно підвищити спроможність наших громад до розвитку». Народна Рада >>  27.05.2016 17:08

Цього року основним завданням Уряду України спільно з міжнародними партнерами , які виявили готовність сприяти впровадженню реформи місцевого самоврядування та децентралізації , є підтримка процесу добровільного об’єднання громад і міжмуніципального співробітництва , підвищення спроможності громад до розвитку , а також доопрацювання відповідного законодавства . Про це сказав директор департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Сергій Шаршов під час засідання наглядової ради програми Ради Європи « Децентралізація і територіальна консолідація в Україні ». Він зазначив , що успіхи , яких вдалося досягти у реформуванні місцевого самоврядування в Україні , не були б настільки виразними без експертної , консультативної , донорської допомоги і політичної підтримки міжнародних партнерів . За сприяння Європейської Комісії , USAID , Ради Європи , Швейцарського бюро , Уряду Республіки Польща , Посольства Франції , Німеччини та інших наших європейських партнерів в Україні активно впроваджуються заходи з децентралізації влади , реформи місцевого самоврядування , управління регіональним розвитком : у регіонах систематично проходять тематичні консультації , роз’яснювальна робота , навчання , заходи з підвищення кваліфікації представників місцевої влади всіх рівнів тощо . « Ця робота для нас дуже важлива , бо в нових умовах управління територіями представникам місцевої влади потрібно вміти стратегічно мислити і планувати , складати бюджети , проводити моніторинг і аудит, організовувати контроль, впроваджувати сучасні технології , вміти говорити з людьми, вести за собою. Такого досвіду дуже бракує на місцях , і ним готові ділитися наш і міжнародні партнери . Завдяки цій п ідтримці вдається значно підвищити спроможність наших громад до розвитку », - сказав Сергій Шаршов. У свою чергу, Альфонсо Зарді, керівник Департаменту демократичних інститутів та врядування Генерального директорату з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи, зазначив що підтримка децентралізації залишається одним з головних пріоритетів діяльності проектів Р ади Європи в Україні на найближчі роки.  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Підвищення спроможності громад до розвитку - основні пріоритети співпраці Мінрегіону з міжнародними партнерами у 2016 році»

Калейдоскоп событий