Вже традиційно львівські «Карпати» делегували до збірних різних вікових категорій чималу кількість гравців. «У розташування збірної більшість гравців прибули 24 травня. Спорт.ua >>  14:27

«Крім мене, у збірній зараз перебувають Олексій Гуцуляк, з яким живу в одній кімнаті, а також запрошені Дмитро Кльоц і Василь Кравець. Формував список головний тренер молодіжної збірної Олександр Головко. «Молодіжка» завтра гратиме поєдинок відбору на Чемпіонат Європи-2017 з Македонією, а ми готуємося до спарингу зі словаками».

«Сезон закінчився, але втоми немає. У збірну приїжджати завжди приємно. Тим більше, цього року чемпіонат був не таким вже й довгим. Я не зіграв жодної гри у минулому сезоні в Лізі Парі-Матч, але отримав виклик. Вважаю, що навіть в дублюючому складі тренери можуть звернути увагу на певного футболіста. Тому треба стабільно демонструвати хороший футбол і шанс може кожен отримати».

Вже традиційно львівські «Карпати» делегували до збірних різних вікових категорій чималу кількість гравців. Четверо вирушили до «молодіжки», троє було запрошено у розташування юнацької збірної України. Одним із представників львів’ян у лавах «синьо-жовтих» став захисник Іван Лобай, який поділився враженнями від перебування у таборі команди U-20 з Інформаційним центром ФК «Карпати».

«У розташування збірної більшість гравців прибули 24 травня. Наш план на найближчі дні — тренування у дворазовому режимі. Сьогодні граємо спаринг з київською командою «Оболонь-Бровар». В перший день червня проведемо товариську гру з однолітками зі Словаччини. Після матчу повертаємося в розташування клубів, де почнемо підготовку до нового чемпіонату».

Спорт.ua


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Иван ЛОБАЙ: «В сборную приезжать всегда приятно»»

Калейдоскоп событий

Найдите нас на VK