Скільки часу зберігати файли із поданою звітністю?

Скільки часу зберігати файли із поданою звітністю?

У Тернопільській ОДПІ зазначили, що відповідно до Податкового кодексу України платники податків повинні забезпечити зберігання документів, визначених п. 44.1 ст. 44 Кодексу, Тернопіль Наживо! >>  27.03.2018 12:10

Відповідно до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», cтрок зберігання електронних документів на електронних носіях інформації повинен бути не меншим від строку, встановленого законодавством для відповідних документів на папері. Газета "Наш ДЕНЬ" >>


Другие новости темы:

Калейдоскоп событий