Сара Пейлін закликала Трампа не відмовлятися від депортації мігрантів

Колишня губернаторка Аляски Сара Пейлін попередила Дональда Трампа, що відмова від масової депортації нелегальних іммігрантів викличе розчарування серед його прихильників Еспресо TV >>  26.08.2016 22:59

Раніше пан Трамп натякнув, що може пом'якшити свій підхід до питання імміграції, що складав основу його передвиборчої програми на початковому етапі кампанії.

Якщо раніше республіканський кандидат заявляв про необхідність вислати зі США 11 мільйонів нелегалів, то тепер заявив, що виїхати доведеться лише злочинцям.

Сара Пейлін висловила свою підтримку Дональду Трампу у січні цього року - тоді у Республіканській партії це сприйняли як заколот.

У 2008 році, будучи партнером сенатора Джона Маккейна у президентських перегонах, Пейлін продемонструвала, що має серед республіканців значний вплив.

Колишня губернаторка Аляски Сара Пейлін попередила кандидата у президенти США від республіканців Дональда Трампа, що відмова від масової депортації нелегальних іммігрантів викличе розчарування серед його прихильників.

Про це Пейлін заявила у інтерв'ю Wall Street Journal. "Частини того меседжу, що ми чули минулого тижня, явно не узгоджуються з жорсткою позицією й меседжем, які прихильники [Дональда Трампа] отримували до того", - заявила вона.

BBC Ukrainian

ФОТО:

Еспресо TV: Трампа закликають не відмовлятися від депортації мігрантів

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Сара Пейлін закликала Трампа не відмовлятися від депортації мігрантів»

Калейдоскоп событий