03.12.2016
17:00

Метки сюжета

Шахтар пройшов до групового раунду Ліги Європи

Напередодні стали відомі суперники київського Динамо у Лізі чемпіонів: Наполі, Бенфіка та Бешикташ. Урядовий Кур'єр >>  26.08.2016 10:02

А у середині другого тайму Марлос реалізував пенальті, який сам і заробив.

"Гірники" могли забити ще - Срна, наприклад, пробив у поперечину, - однак рахунок до кінця гри не змінився.

Своїх суперників по групі "Шахтар" дізнається вже у п'ятницю - жеребкування почнеться о 14:00.

Напередодні стали відомі

суперники київського "Динамо"

у Лізі чемпіонів: Наполі, Бенфіка та Бешикташ.

Віце-чемпіон України "Шахтар" без особливих проблем обіграв турецький "Істанбул Башакшехір" 2:0 та пройшов до групового турніру Ліги Європи.

Стамбульці, які грали неосновним складом, не змогли створити особливих труднощів для "гірників", які забили по голу в кожному з таймів.

Перший м'яч опинився у сітці воріт турків на 22-й хвилині після потужного прострілу Ісмаїлі та зрізки Аттамаха у власні ворота.