Сергей ЛАВРИНЕНКО: «К Шахтеру будем готовиться неделю»

- Поки зарано говорити, чим ми задоволені, чим ні. - Після Ужгорода що чекає на команду? Спорт.ua >>  26.06.2016 19:34

- Поки зарано говорити, чим ми задоволені, чим ні. Ми переглядаємо футболістів, а також виконуємо той план, що ми собі затвердили. За день нас чекає вже наступний матч. Ігри проходять на фоні важких навантажень, тому результат, як такий, ми не переслідуємо. Думаю, що на зборі в Ужгороді працюватимемо над тактикою, нині закладаємо фізичну готовність.

- Який план роботи на ужгородські збори?

- У нас заплановано чотири спаринги. Проти угорської, словацької команди, а також з «Вересом» і «Скалою». Крім того напрацюватимемо комбінації, командні дії в атаці, в захисті.

- Крім цих новачків, якісь ще поповнення в команді будуть?

- Ми в цьому плані працюємо. Сподіваємось на те, що ми поповнимося якісними виконавцями. Час покаже загалом.

- Після Ужгорода що чекає на команду?

- У нас буде два дні вихідних, а потім ми виходимо на тижневий цикл підготовки до першого туру, до матчу проти донецького «Шахтаря».

Після товариського поєдинку з «Інгульцем», головний тренер «Зірки» Сергій Лавриненко дав коротке інтерв’ю клубній прес-службі.

- Сергію Дмитровичу, розкажіть, як проходить перший збір?

- Говорити про готовність команди ще зарано, тому що ми тренуємось лише третій день. Спаринг проти «Інгульця» був направлений на фізичну готовність, а також ми отримали змогу переглянути кількох новачків, які до нас приїхали, подивитися їх рівень і прийняти по ним рішення.

- Чим задоволені по цьому матчу? Чим ні?

Спорт.ua


Калейдоскоп событий