обновлено
19.10.2017
12:55

Метки сюжета

Володимир Гройсман поінформував співрозмовників про пріоритети роботи нового Уряду. Урядовий портал >>  26.04.2016 21:39

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд , під час якої сторони обговорили майбутній курс діяльності щодо проведення реформ в Україні, питання їхньої підтримки з боку  США. Володимир Гройсман поінформував співрозмовників про пріоритети роботи нового Уряду. "Реальний стан справ є дуже складним. І сьогодні цей стан справ потребує максимальної концентрації і максимальної відданості реформам в країні, на чому ми сьогодні і зосереджуємося", - підкреслив Голова Уряду. Прем'єр-міністр наголосив на рішучості Уряду поводити ті реформи, які спрямовані, в тому числі, на подоланні корупції, зокрема реформу української митниці. Своєю чергою Вікторія Нуланд привітала Володимира Гройсмана з призначенням на посаду Прем'єр-міністра та висловила підтримку новому Уряду у його рішучих намірах проводити необхідні реформи в економічній та соціальних сферах, в енергетиці, в сфері протидії корупції. "Україна вже показала величезний прогрес, але попереду ще залишається дуже багато роботи", - зазначила вона. Помічник Державного секретаря підтвердила готовність з боку США виділити черговий пакет фінансових гарантій для України після прийняття Україною важливих для продовження реформ законопроектів, які були визначені в рамках домовленостей із Міжнародним Валютним Фондом. Сторони також обговорили прогрес у виконанні Мінських домовленостей. Вікторія Нуланд підтвердила відданість адміністрації США принципам дотримання територіальної цілісності, суверенітету і непорушності кордонів України.  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Прем'єр-міністр Володимир Гройсман та помічник Державного секретаря США Вікторія Нуланд обговорили питання реформ в Україні та підтримки США у їх проведенні»

Калейдоскоп событий