МЫСАК: «Нужно добыть позитивный результат в матче с Зарей»

Значить необхідно краще працювати, щоб в майбутньому покращувати результати, ну й звичайно нашу гру також. - У сьогоднішній грі взяла участь ціла група гравців з молодіжної команди. Спорт.ua >>  26.03.2016 19:34

— Коли тебе замінив в другому таймі молодий воротар Олег Мозіль він тут же на рівному місці привіз собі момент. Це хвилювання?

— Ні, я не думаю, що він хвилювався. Швидше за все так просто співпало, що там поле зіграло свою роль — воно було не в найкращому стані. Олег намагався зберегти в тому епізоді м’яч, хотів зіграти з партнером, але поле його підвело. Ви ж бачили, далі він нормально увійшов у гру і все у його діях було гаразд.

— Розкажи як пропустили гол? Що в тому епізоді сталося не так?

— Прикрий гол. Пропустили зі стандарту, після подачі кутового. Не розібрали як слід їхніх гравців. Ніби на нашій стороні була чисельна перевага, а вийшло так, що в момент подачі один з їхніх гравців виявився не прикритим. Наша помилка, що тут скажеш — такі голи не можна пропускати.

— Ця поразка, хоча гра й товариська, додасть злості команді на гостьову гру із «Зорею»?

— Нам треба злитися не на суперника. Слід зробити правильні висновки, і добре підготуватися до гри з одним із лідерів чемпіонату, щоб у Запоріжжі здобути позитивний результат. Нам немає куди відступати.

Воротар «Карпат» Роман Мисак прокоментував гру «зелено-білих» у польському місті Ленчна.

— Напевне хотілося б зіграти краще. Ми приїхали сюди для того, щоб не тільки заповнити спарингом з хорошим суперником паузу в чемпіонаті, а й досягти прийнятного, тобто позитивного для нас результату. На жаль, не вийшло. Значить необхідно краще працювати, щоб в майбутньому покращувати результати, ну й звичайно нашу гру також.

— У сьогоднішній грі взяла участь ціла група гравців з молодіжної команди. Як оцінюєш їхні дії і що би ти їм побажав?

— Найголовніше, щоби вони працювали. Я думаю, коли вони на кожному тренуванні повністю віддаватимуться роботі і намагатимуться увесь час розвиватися та прогресувати в футбольному плані, то все у них складеться добре. Потенціал є в кожного з них. Тому головне — щоденна праця і тоді усе в них буде гаразд.

Спорт.ua

ФОТО:

Спорт.ua: МЫСАК: «Нужно добыть позитивный результат в матче с Зарей»

Калейдоскоп событий