обновлено
19.08.2017
16:31

Метки сюжета

Персоны

Сергей РЕБРОВ: «Результаты жеребьевки вполне приемлемые»

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров прокоментував результати жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів. Або у груповому турнірі Ліги чемпіонів слабких команд немає? Ua-football >>  21:54

- Було багато побажань стосовно складу груп, але потрібно приймати те, що маємо. Звичайно, могла бути значно гірша група, але, думаю, зараз у нас цікава четвірка, де зібралися рівні за силою команди й кожна має шанси на вихід до стадії плей-оф. Сподіваюся, що хлопці це розуміють, і своєю грою та роботою доведуть, що в нас є хороші шанси на вихід із цієї групи.

- Чи погоджуєтеся, що «Бенфіка» була одним із найбільш бажаних суперників із першого кошика?

- Я не можу оцінювати, яка з команд була кращим варіантом, а яка, навпаки, — гіршим. Коли завершиться груповий турнір, тоді й будемо говорити про кращі або гірші розклади. Ніхто не знає, як складеться турнірний шлях, на кожну команду потрібно налаштовуватися відповідним чином. Потрібно, щоб не тільки я, але й хлопці розуміли, що яка б група нам не випала, потрібно готуватися до кожного суперника, детально аналізувати гру та показувати той футбол, якого чекають від нас уболівальники.

- Чи є побажання по календарю, де починати груповий турнір, — удома чи на виїзді?

- Побажань особливих немає. Незалежно від того, де ми будемо грати перший матч, важливо підготуватися до нього, подивитися суперника наживо та детально вивчити. Сподіваюся, вже найближчим часом ми отримаємо календар, і обов’язково відправимо представника тренерського штабу для перегляду найближчого матчу суперника в національному чемпіонаті наживо.

Головний тренер «Динамо» за гарячими слідами прокоментував підсумки жеребкування Ліги чемпіонів, яке визначило в суперники нашій команді «Бенфіку» (Португалія), «Наполі» (Італія) та «Бешикташ» (Туреччина).

- Результати жеребкування, вважаю, цілком прийнятні для нас. Як і минулого року, зараз у нас рівна група — три чемпіони своїх країн, а також віце-чемпіон одного з топ-чемпіонатів Старого Світу. Потрібно готуватися до кожної гри, однаково налаштовуватися на будь-якого суперника та ставити перед собою найвищі завдання. І так було б за будь-яких підсумків жеребкування для нас.

- Чи були якісь побажання перед жеребкуванням? Або у груповому турнірі Ліги чемпіонів слабких команд немає?

Спорт.ua


Калейдоскоп событий