обновлено
25.10.2016
21:39

Метки сюжета

Головним принципом Національного плану дій буде пріоритетність забезпечення прав усіх дітей в Україні. Урядовий портал >>  25.08.2016 11:54

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням затвердив план заходів з виконання у 2016 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року. У Мінсоцполітики наголошують, що Закон України „Про Загальнодержавну програму „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року” від 05.03.2009 № 1065-VI – це перший законодавчий акт України, метою якого є забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в Україні відповідно до вимог Конвенції ООН про права дитини та з урахуванням цілей розвитку, проголошених Декларацією тисячоліття ООН, і стратегії Підсумкового документа Спеціальної сесії в інтересах дітей Генеральної Асамблеї ООН „Світ , сприятливий для дітей”. На виконання зазначеного Закону Кабінетом Міністрів України щорічно затверджувалися заходи, спрямовані на виконання Загальнодержавної програми . 201 6 рік – це останній рік дії згаданої програми, розповідають у Міністерстві. На цей рік передбачено реалізацію 157 заходів, спрямованих на збереження здоров’я дитини, підвищення якості медичних послуг для дітей, оздоровлення та відпочинок дітей, запобігання дитячій інвалідності, ВІЛ/ СНІДу , туберкульозу та наркоманії серед дітей та молоді, упорядкування системи обліку бездоглядних і безпритульних дітей, удосконалення системи соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, сприяння своєчасному виявленню бездоглядних дітей, охоплення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання. До виконання цих заходів центральними органами виконавчої влади залучатимуться громадські організації, що сприятиме становленню громадянського суспільства в Україні. Також у Мінсоцполітики поінформували, що на сьогодні триває робота над проектом Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, в якому будуть враховані  зауваження  Факультативних  протоколів  до Конвенції про права дитини, пріоритетні напрямки Стратегії Ради Європи з прав дитини (2016 – 2021), положення Стратегії з прав людини (розділ „Забезпечення прав дитини”), затвердженої Указом Президента України від 25 серпня 2015 року № 501/2015 , та використано позитивний досвід у сфері забезпечення прав дитини. Головним принципом Національного плану дій буде пріоритетність забезпечення прав усіх дітей в Україні.   

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (2) про «Триває завершальний етап реалізації Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року»

Калейдоскоп событий

Найдите нас на VK