Спалювання сміття зі Львова не впливає на екологічну ситуацію у Києві, - КМДА

Наразі завод Енергія львівського сміття спалює трохи більше 15% від загального обєму щодоби. Щоденний Львів >>  25.06.2016 12:10

За висновками СЕС, викиди в повітря відповідають національним нормам і складають 38% від граничних. Такі показники не мають негативного впливу на екологічну ситуацію в місті, йдеться у повідомленні прес-служби.

"...завод немає викидів стічних та зливових вод в озеро Вирлиця, всі викиди поступають на очисну станцію Бортницької станції аерації. Забір води для технічних та побутових потреб заводу здійснюється з міських мереж "Київводоканалу", – пояснив заступник голови КМДА.

Додаткове спалювання твердих побутових відходів зі Львова на заводі "Енергія" не вплине на екологічну ситуацію у столиці. Про це заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє прес-служба столичної мерії.

"Завод працює лише на 30% від своєї проектної потужності. Проаналізувавши можливості підприємства, ми погодилися допомогти львів’янам у складній ситуації. Наразі завод "Енергія" львівського сміття спалює трохи більше 15% від загального об’єму щодоби", – сказав пан Поворозник.

BBC Ukrainian

ФОТО:

Щоденний Львів: Спалювання сміття зі Львова не впливає на екологічну ситуацію у Києві, – КМДА

Калейдоскоп событий