обновлено
27.07.2017
08:13

Метки сюжета

Прем'єр-міністр доручив Міністерству культури України внести пропозиції щодо формування організаційного комітету. Урядовий портал >>  25.05.2016 16:09

У середу, 25 травня, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів нараду з питання проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Україні. Учасники наради обговорили першочергові кроки для організації пісенного конкурсу, зокрема, створення організаційних комітетів для проведення конкурсу, джерела фінансування, вимоги до його проведення, а також відбору міста, що прийматиме конкурс. "Позиція Уряду України полягає у тому, що Євробачення буде проведено в Україні. Тут немає бути жодних дискусій з цього приводу. Наше завдання, щоби ми Євробачення у 2017 році провели на високому організаційному рівні. Для цього усе, що буде потрібно, ми забезпечимо", - заявив Володимир Гройсман . Прем'єр-міністр доручив Міністерству культури України внести пропозиції щодо формування організаційного комітету. "Наше завдання - швидко визначити план дій і місце проведення конкурсу", - заявив він. Володимир Гройсман також висловив готовність очолити організаційний комітет. "Я готовий як Прем'єр-міністр стати головою, співголовою цього комітету для того, щоб дуже чітко визначити, що все буде максимально швидко якісно, збалансовано і на високому рівні", - зазначив він. Прем'єр-міністр наголосив, що Уряд сконцентрує зусилля для залучення позабюджетних ресурсів для проведення конкурсу, а також ефективного і публічного їх використання. Володимир Гройсман зауважив на доцільності співфінансування проведення конкурсу разом із містом, що прийматиме його, та зазначив, що у місцевих бюджетах є додаткові ресурси. Голова Уряду також підкреслив необхідність забезпечення конкурентних і публічних умов для відбору міст, які висловили готовність приймати конкурс. "Ця подія є можливою, завдячуючи неперевершеній Джамалі , її таланту. І сьогодні ми маємо таку можливість говорити про те, що настав той момент, коли ми можемо провести Євробачення в Україні. Відповідний досвід уже у нас є, завдячуючи Руслані, і ми зможемо зробити гарну подію", - підкреслив Володимир Гройсман . У нараді взяли участь Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів,  Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко , Міністр культури Євген Нищук , Міністр закордонних справ Павло Клімкін , Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов , Міністр інфраструктури Володимир Омелян, Міністр фінансів Олександр Данилюк, Міністр інформаційної політики Юрій Стець , генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія , заступник генерального директора Національної телекомпанії Вікторія Романова, Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, переможниця "Євробачення-2004" Руслана Лижичко , продюсер Олександр Ксенофонтов , продюсер Ігор Тарнапольський . 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Володимир Гройсман провів нараду з питання організації пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Україні»

Калейдоскоп событий