ГПУ направила до суду обвинувачення проти командира львівського "Беркута"

Генпрокуратура передала до Печерського райсуду Києва обвинувальний акт щодо екс-командира львівського "Беркута" через його дій під час Євромайдану. ДеПо >>  25.05.2016 14:40

Крім того, колишнього правоохоронця звинувачують у погрозах та нанесенні побоях народним депутатам.

"Нагадуємо, що за результатами розслідування подій, що відбувалися 18 лютого 2014 р. на вулицях Інститутській, Кловському узвозі, Михайла Грушевського та Кріпосному провулку в місті Києві в організації розгону акції протесту та застосування насильства до протестувальників також повідомлено про підозру п’яти особам з числа керівництва держави та правоохоронних органів, які оголошені в розшук та трьом правоохоронцям виконавцям цих протиправних дій, обвинувальні акти щодо яких вже розглядаються у суді", - додають у Генпрокуратурі.

18 лютого 2014 року у Києві відбувся так званий"мирний марш"

протестувальників з Майдану, внаслідок чого сталися масштабні сутички та загинули люди.

Генпрокуратура передала до Печерського райсуду Києва обвинувальний акт щодо екс-командира львівського "Беркута" через його дій під час Євромайдану. Про це повідомляє прес-слжуба ГПУ.

Зокрема екс-"беркутівцю" інкримінують "перевищення влади та своїх службових повноважень під час подій 18 лютого 2014 р. на вулицях Інститутській, Кловському узвозі та Михайла Грушевського", внаслідок чого постраждали 72 активіста, а також двоє журналістів.

BBC Ukrainian


Калейдоскоп событий