обновлено
10.12.2016
11:30

Чи може скористатись пільгою громадянин, який сплатив вказане у повідомленні-рішенні податкове зобов'язання зі сплати земельного податку та попередньо не повідомив про своє право на пільгу?

281.1.5 п. 281.1 ст. 281 ПКУ). Нова доба >>  25.05.2016 11:04

Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру (п. Бізнес область >>


Другие новости темы:

Калейдоскоп событий

Найдите нас на VK