Коли може бути застосовано адміністративний арешт майна платника?

- платник податків порушує правила відчуження майна, що перебуває у податковій заставі; Бізнес область >>  10:52

Чернівецька ОДПІ звертає увагу, що адміністративний арешт майна платника податків (далі - арешт майна) є винятковим способом забезпечення виконання платником податків його обов'язків, визначених законом (ст. 94 Податкового кодексу України, далі - ПКУ). Українська газета ЧАС >>


Другие новости темы:

Калейдоскоп событий

Найдите нас на VK