Ринок енергоефективних проектів відкриває величезні можливості українським виробникам, проектним та енергосервісним компаніям. Народна Рада >>  24.06.2016 10:49

Ринок енергоефективних проектів відкриває величезні можливості українським виробникам, проектним та енергосервісним компаніям. Ми оцінюємо інвестиційний обсяг цього ринку у $40 млрд, - наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час виступу на панелі «Хто, як і чим утеплить ваші будинки? Чи готові українські виробники до приходу інвестицій на ринок енергоефективності» в рамках Форуму «Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ» 23 червня. Він закликав представників таких компаній готуватися до розвитку такого ринку в Україні, пропонувати споживачу готові рішення, які можуть бути масово задіяні по всій країні. «Запрошую виробників, експертів, компаній з обслуговування знайти своє місце у великій програмі енергоефективності України. Уряд зробить усе, аби цей ринок розвивався чесно, прозоро і конкурентно. Клієнт, а не чиновник визначатиме виконавця робіт», - підкреслив Геннадій Зубко. «Цей ринок відкриває перспективи компаніям з енергоаудиту, із прокладання і заміни інженерних мереж. Будуть залучені до ринку проектанти, виробники будівельних матеріалів, власне будівельні компанії», - зауважив Віце-прем’єр-міністр. Він відзначив серед урядових завдань необхідність підготовки та прийняття до кінця року відповідного законодавства і передбачення джерел фінансування заходів з енергоефективності. «Це – величезний виклик для України. Але немає жодної європейської країни, яка би не подолала цей шлях, і ми також маємо його пройти за допомогою системної політики енергоефективності», - заявив Геннадій Зубко. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Геннадій Зубко: Уряд зробить усе, аби ринок енергоефективних проектів розвивався прозоро й конкурентно?»

Калейдоскоп событий