обновлено
20.10.2017
19:24

Метки сюжета

Було обговорено стан та перспективи розвитку двосторонньої торгівлі та інвестицій між Україною та ЄС у контексті функціонування ПВ ЗВТ. Народна Рада >>  24.05.2016 21:23

23 травня в рамках візиту до інституцій ЄС у Брюсселі Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч з Комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом . У ході зустрічі було обговорено стан впровадження поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі України з ЄС (ПВ ЗВТ), реалізацію у цьому зв’язку пакета структурних економічних та інституційних реформ, а також залучення для цих потреб технічної та фінансової допомоги ЄС. Було обговорено стан та перспективи розвитку двосторонньої торгівлі та інвестицій між Україною та ЄС у контексті функціонування ПВ ЗВТ. У цьому контексті Віце-прем’єр-міністр України наголосила на важливості розширення доступу до ринку ЄС для українського експорту як дієвого інструменту економічної підтримки ЄС України. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Іванна Климпуш-Цинцадзе у Брюсселі обговорила із Комісаром ЄС Сесілією Мальмстрьом стан впровадження ПВ ЗВТ України з ЄС»

Калейдоскоп событий