Сторони обговорили співробітництво у сфері сільського господарства, стан двосторонньої торгівлі аграрною продукцією. Народна Рада >>  24.05.2016 21:23

23 травня в рамках візиту Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе до інституцій ЄС відбулася її зустріч з Комісаром ЄС з питань сільського господарства і розвитку сільських територій Філом Хоганом . Сторони обговорили співробітництво у сфері сільського господарства, стан двосторонньої торгівлі аграрною продукцією. Віце-прем’єр-міністр України та Комісар ЄС підкреслили важливість взаємного розширення доступу до ринків для продукції аграрного сектору, а також необхідність усунення нетарифних бар'єрів, в тому числі у сфері санітарного та фітосанітарного нагляду. Віце-прем’єр-міністр висловила подяку Комісару ЄС за підтримку Європейським Союзом зусиль України щодо реформування системи контролю і нагляду над безпекою харчової продукції і захисту споживачів. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Комісаром ЄС з питань сільського господарства і розвитку сільських територій Філом Хоганом»

Калейдоскоп событий