За надання цих послуг до спеціального фонду Міністерства оборони України зараховано 3 мільйона 290 тисяч гривень. Народна Рада >>  24.05.2016 21:23

Військові представництва Міністерства оборони України з початку року проконтролювали якість ремонту та виробництва на державних підприємствах і прийняли для Міністерства оборони продукцію оборонного призначення на суму близько 1 мільярда 800 мільйонів гривень, а для інших силових структур – майже на 1 мільярд 320 мільйонів гривень. За надання цих послуг до спеціального фонду Міністерства оборони України зараховано 3 мільйона 290 тисяч гривень. Про це сьогодні, 24 травня, на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Оксана Гаврилюк. Крім того, військові представництва попередили надмірні витрати бюджетних коштів виконавцями державного оборонного замовлення на суму понад 570 мільйонів гривень. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Військові представництва попередили надмірні витрати бюджетних коштів виконавцями державного оборонного замовлення на суму понад 570 млн грн»

Калейдоскоп событий