обновлено
17.12.2017
06:32

І ми разом зупинимо хижацьку вирубку лісів, про яку кричить усе українське суспільство». Народна Рада >>  24.05.2016 21:23

Остап Семерак висловив сподівання, що нова редакція Санітарних правил в лісах буде винесена для розгляду на одне з найближчих засідань Уряду. Про це 23 травня Міністр екології та природних ресурсів України заявив у програмі «Свобода Слова із Андрієм Куликовим». «У минулу п’ятницю робоча група закінчила підготовку пропозицій до нових правил санітарних вирубок лісу. Варто відзначити, що над їх формуванням активно працювали і представники громадськості, які увійшли до складу робочої групи», - зазначив Міністр. «Після повернення із Карпат, я ініціював перед Урядом розгляд питання про призупинення санітарних рубок лісу. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав мою ініціативу і доручив ряду міністерств утворити спільну робочу групу із залученням науковців та представників громадськості», - зазначив Остап Семерак. Також Міністр нагадав, що підписав наказ http://www.menr.gov.ua/docs/normakty/nakaz_188_16.pdf про призупинення проведення суцільних санітарних рубок у межах біосферного заповідника та національних природних парків до внесення змін до Санітарних правил в лісах України. «Сподіваюся, що розпочату мною ініціативу підтримують і керівники інших державних органів, які мають у підпорядкуванні українські ліси. І ми разом зупинимо хижацьку вирубку лісів, про яку кричить усе українське суспільство», - наголосив Остап Семерак. Закликав Міністр екології та природних ресурсів усіх українців, які живуть біля лісів і щодня байдуже спостерігають за хижацьким знищенням природоохоронного фонду, не стояти осторонь. «Український лісовий фонд руйнується на очах представників сільської, районної, обласної влади та контролюючих органів, і ніхто нічого не помічає. Таку практику потрібно докорінно змінювати. Я закликаю всіх не бути байдужими і долучитися до збереження природоохоронного фонду України», - зазначив Остап Семерак.   

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Остап Семерак: Робоча група закінчила підготовку пропозицій до нових правил санітарних вирубок лісу»

Калейдоскоп событий