обновлено
12.12.2017
18:30

Метки сюжета

БЛАНКО-ЛЕЩУК: «Приятно, что победили, а я забил»

Однак, перш за все, від Бланко-Лещука всі чекають голів. «Я дуже щасливий, що команда перемогла, а я забив. Приємно, що сьогодні команда здолала свого суперника, а я забив. Спорт.ua >>  24.04.2016 14:29

«Я дуже щасливий, що команда перемогла, а я забив. Так, я відзначився забитим голом, але, повірте, три пункти, які ми заробили — не менш важливі для мене. У мене було мінімум три хороших нагоди. Дякую партнерам і тренерам за допомогу. Це моя перша перемога у складі «Карпат». Всі ми дуже хотіли нарешті виграти. Приємно, що сьогодні команда здолала свого суперника, а я забив. Дякую всім тим, хто нас підтримує».

«Сподіваюся, що далі справи підуть легше. Особливо це стосується наших результатів. Знаю, що на нас попереду очікують два матчі проти сильних команд, на які треба серйозно налаштовуватися. Хочеться завершити сезон з позитивним настроєм».

Форвард «Карпат» протягом всього матчу виконує великий об’єм роботи, допомагає партнерам, нав’язує боротьбу супернику. Однак, перш за все, від Бланко-Лещука всі чекають голів. У грі з «Говерлою» аргентинець з українським корінням забив свій перший м’яч за львівський клуб.

Спорт.ua


Другие новости темы:


Еще ссылки (2) про «БЛАНКО-ЛЕЩУК: «Приятно, что победили, а я забил»»

Калейдоскоп событий