обновлено
22.03.2018
10:19
На Кіровоградщині судитимуть чергового хабарника з військового комісаріату

обласного вiйськового комiсарiату, який за 750 доларiв США обiцяв «вiдкупити» встановлено, провiдний спецiалiст Кiровоградського обласного вiйськового комiсарiату, вказану особу було викрито на отриманнi другої частини неправомiрної вигоди 16 медиапортал "Акула" >>  14:00

За скоєне обвинуваченому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, вказану особу було викрито на отриманні другої частини неправомірної вигоди 16 травня 2017 року слідчими прокуратури за оперативного супроводу СБУ.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Як встановлено, провідний спеціаліст Кіровоградського обласного військового комісаріату, дізнавшись, що знайомому необхідно з’явитись до комісаріату для проходження контрольно-медичної комісії з метою встановлення придатності/непридатності останнього до військової служби, вирішив використати відповідну інформацію на свою користь. Так, за 750 доларів США неправомірної вигоди від пообіцяв вплинути на винесення висновку про його непридатність до військової служби.

Обвинувальний акт за ч.2 ст.369-2 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) скеровано до суду для розгляду по суті.

ФОТО:

Fakel: На Кіровоградщині судитимуть чергового хабарника за відкуп від призову Fakel: На Кіровоградщині судитимуть чергового хабарника за відкуп від призову медиапортал "Акула": На Кiровоградщинi працiвника вiйськкомату судитимуть за хабар

Другие новости темы:


Еще ссылки (3) про «На Кіровоградщині судитимуть чергового хабарника з військового комісаріату»

Калейдоскоп событий