обновлено
19.08.2017
18:10

Метки сюжета

Голова Уряду зауважив, що у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України не було відповідальної особи з питання розвитку національної промисловості. Урядовий портал >>  18:08

Кабінет Міністрів України дасть поштовх розвитку національної промисловості. В Уряді буде створено Департамент розвитку промисловості і введено посаду заступника Міністра економі чного розвитку і торгівлі з питань промислової політики. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час церемонії підписання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки у вівторок. "Ми прийняли рішення про те, що буде створено департамент розвитку промисловості як перший крок, як інституція, яка може запустити усі ці процеси з боку влади. І я вважаю, що абсолютно буде справедливим, якщо ми в рамках міністерства введемо окрему посаду заступника з питань промисловості. Це не ті, хто керував, вибачте, державними підприємствами, а ті, хто буде предметно займатися промисловістю країни", - заявив Володимир Гройсман . Голова Уряду зауважив, що у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України не було відповідальної особи з питання розвитку національної промисловості. Відповідно до доручення, Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів предметно займається формуванням спільних підходів до відродження промислового потенціалу країни. "У цьому контексті пропозиція моя є наступна: я готовий внести кандидатуру, якщо ви її підберете і вона у вас буде консенсусна, на позицію заступника Міністра економі чного розвитку і торгівлі з питань промисловості. Будь ласка, вносьте відповідальну людину, якій надамо усі повноваження, усі можливості бути, умовно кажучи, національним лобістом відновлення нашої промисловості, - запевнив Прем'єр-міністр. - Має бути людина, яка в Уряді відповідає за ці питання на робочому рівні". "Якщо буде консенсус роботодавці-профспілки-асоціації, я вам гарантую, що Степан Іванович [Кубів, Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України] як міністр її запропонує, я її підтримаю і ми зможемо, я переконаний у тому, що і Уряд підтримає, щоби це питання таким чином вирішувати", - заявив Володимир Гройсман . Прем'єр-міністр повідомив, що Уряд працює над тим, щоб посилювати позиції торгівельних представництв України за кордоном. "Тільки належним врядуванням у цій сфері, управлінням ми вже зможемо підвищити можливості і присутність наших товарів на міжнародних ринках", - зазначив він. Голова Уряду зауважив, що в України є  потенціал до розвитку національної промисловості. За його словами, потрібно розвивати, модернізувати промисловість, відходити від сировинного типу економіки, створювати переробку і додану вартість в Україні.  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (2) про «В Уряді буде створено Департамент розвитку промисловості і введено посаду заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі з питань промислової політики»

Калейдоскоп событий