На лінію «102» зателефонував автовласник і повідомив, що його машину викрали невідомі. Якщо ваше авто викрали негайно телефонуйте за телефоном «102». Украина криминальная >>  22.04.2016 13:05

Отже, не зважаючи на рік випуску авто, у викрадачів, як і раніше, в пріоритеті машини вітчизняного виробництва — «ВАЗ».

Правоохоронці Київщини звертають увагу водіїв на те, що злочинці найчастіше пошкоджують та викрадають автівки саме у дворах будинків. Рекомендуємо залишати автомобілі на стоянках, що охороняються, або у гаражних боксах, а також обладнати своє авто декількома протиугінними пристроями. Також не варто провокувати злодіїв — ні в якому разі не залишати в машині документи, гроші та інші цінні речі. Виходячи з авто, не забувати його закривати і ставити на сигналізацію. Якщо ваше авто викрали негайно телефонуйте за телефоном «102».

Управління превентивної діяльності

ГУ Національної поліції в Київській області

Вчора, до відділу поліції столичного регіону, від автовласників поступило відразу дві заяви про викрадення «Жигулів». Перше повідомлення про незаконне заволодіння автомобілем «ВАЗ-2103» зареєстровано у місті Боярка, Києво - Святошинського району.

На лінію «102» зателефонував автовласник і повідомив, що його машину викрали невідомі. З’ясувалось, що чоловік залишив свій «ВАЗ» у дворі будинку, по вулиці Лисенка. Заявник все ніяк не міг зрозуміти, кому знадобилися його старенькі «Жигулі», 1978 року випуску.

Не меншою несподіванкою для власника автомобіля «ВАЗ-21013», який мешкає у місті Ірпінь, стала відсутність його машини. Автомобіль викрали з вулиці Котляревського. Транспортному засобу вже 30-років.


Калейдоскоп событий