У ФБР розповіли, скільки їм коштувало "зламати" iPhone

Спроби ФБР зламати телефон Саїда Фарука призвели до конфлікту служби з виробником iPhone - компанією Apple. BBC Ukrainian >>  22.04.2016 08:22

При цьому пан Комі уточнив, що до пенсії йому залишилося сім років і чотири місяці. Агентство Reuters відзначає, що за цей час глава ФБР має отримати 1,3 млн доларів, адже його офіційна зарплата становить 183 тисячі доларів на рік.

Спроби ФБР зламати телефон Саїда Фарука призвели до конфлікту служби з виробником iPhone - компанією Apple. Слідчі через суд хотіли зобов'язати компанію допомогти отримати доступ до інформації в смартфоні.

Суд став на бік ФБР, однак компанія Apple оскаржила рішення і заявила, що незалежно від підсумків розгляду апеляції не збирається його виконувати, бо вважає це посяганням на права своїх користувачів.

У підсумку ФБР заявило, що самостійно змогло зламати iPhone і відкликало позов.

Злам мобільного телефону iPhone, який належав так званому "стрілку з Сан-Бернардіно" Саїду Фаруку, коштував ФБР більше 1,3 млн доларів.

Глава ФБР Джеймс Комі на прес-конференції сказав, що на злам телефону його служба витратила більше, ніж він зможе заробити до пенсії.

BBC Ukrainian


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «У ФБР розповіли, скільки їм коштувало "зламати" iPhone»

Калейдоскоп событий