Олексій ШЕВЧЕНКО: «Разом треба виправляти ситуацію, що сталася»

А з літа перед командою потрібно ставити серйозні завдання». Ставилися до мене дуже бережно і лояльно - це дуже позитивний момент». Спорт.ua >>  22.02.2018 20:35

«Звичайно, я мрію якомога швидше повернутися до збірної. Це мрія кожного гравця».

«Я не проходив зимові збори з командою. Працював з тренером із фізпідготовки та тренером воротарів, також займався індивідуально. Але самостійна робота і робота в команді — це різні речі».

«Мені дуже база «Карпат» сподобалася. А ще відношення до мене, як до нового члена команди. Ставилися до мене дуже бережно і лояльно — це дуже позитивний момент».

«Я знаю, що у команди було не все гаразд із уболівальниками. Але зараз треба в команду повірити. Відбувається зміна поколінь, і я вірю, що все в «Карпат» буде добре».

Голкіпер «Карпат» поділився враженнями від трансферу до львівського клубу Новачок «Карпат» Олексій Шевченко прокоментував свій перехід до стану львів’ян.

«Насправді, у мене дуже позитивні емоції. Зараз твориться нова сторінка в моєму житті. Разом з «Карпатами» треба виправляти ситуацію, якомога швидше залишити небезпечну зону, боротися за високі місця. А з літа перед командою потрібно ставити серйозні завдання».

Спорт.ua

ФОТО:

Спорт.ua: Олексій ШЕВЧЕНКО: «Разом треба виправляти ситуацію, що сталася»

Калейдоскоп событий