На виставці проходить польова демонстрація техніки та технологій, торговий ярмарок, інформаційні та розважальні заходи. Народна Рада >>  21.09.2017 18:55

З 20 по 23 вересня у м. Кропивницький проходить V Міжнародна агропромислова виставка « АгроЕкспо -2017». У заході беруть участь представники Мінагрополітики , облдержадміністрацій, Офісу підтримки реформ Мінагрополітики , українських та іноземних компаній, громадських організацій та ЗМІ. Організаторами Міжнародної виставки є Кіровоградська облдержадміністрація, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Національна академія аграрних наук України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК " Украгромаш ", ВГО "Українська асоціація аграрних інженерів". У рамках виставки « АгроЕкспо -2017» 20 вересня за сприяння Мінагрополітики було проведено такі заходи: «Розвиток вітчизняного машинобудування для новітніх агротехнологій », « Европейська модель допуску на ринок сільськогосподарської техніки. Питання експортно-імпортних операцій та реєстрації сільськогосподарської техніки», «Сімейні тваринницькі ферми – нові можливості та перспективи європейської моделі». Довідково АгроЕкспо -2017 – наймасштабніша в Україні виставка техніки, обладнання, технологій, послуг в агропромисловому комплексі. На виставці проходить польова демонстрація техніки та технологій, торговий ярмарок, інформаційні та розважальні заходи. Програма агропромислової виставки АгроЕкспо -2017 передбачає: - експозиції зарубіжних і вітчизняних виробників техніки та обладнання для АПК на експо-площі понад 100 000 м2; - демонстраційні покази сільськогосподарської техніки та технологій на полігонах виставкого комплексу АгроЕкспо 2017; - виставка тваринництва та птахівництва; - знижки від 5% на техніку відомих іноземних та вітчизняних виробників техніки для АПК; - спеціальні заходи, бізнес-форуми та панельні дискусії; - конференції, консультації фахівців; - розважальні заходи в рамках «Покровського ярмарку».  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «З 20 по 23 вересня у м. Кропивницький проходить V Міжнародна агропромислова виставка "АгроЕкспо-2017"»

Калейдоскоп событий