обновлено
24.07.2017
18:40
На Кіровоградщині переселенці шляхом шахрайства отримали від держави понад півмільйона гривень

Нагадаємо, наприкінці березня учасників злочинної групи викрили на Кіровоградщині. Unn.com.ua >>  21.04.2017 10:33

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Так, громадяни, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, звернулися до Олександрійської міської ради з заявами про призначення державної адресної грошової допомоги. У вказаних заявах переселенці вказали недостовірні відомості щодо належного їм майна та наявності на депозитному банківському рахунку коштів у розмірі, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму. Таким чином вказані особи понад рік безпідставно отримували від держави адресну допомогу, загальний розмір якої склав 600 тис грн.

ФОТО:

Fakel: На Кіровоградщині переселенці шляхом шахрайства отримали від держави понад півмільйона гривень Кіровоградська правда: В Олександрії переселенці-шахраї видурили у держави понад півмільйона гривень Unn.com.ua: Переселенці незаконно отримали понад півмільйона гривень на Кіровоградщині

Другие новости темы:


Еще ссылки (3) про «На Кіровоградщині переселенці шляхом шахрайства отримали від держави понад півмільйона гривень»

Калейдоскоп событий