обновлено
20.08.2017
15:24

Метки сюжета

Гегам КАДИМЯН: «Сделаем все, чтобы обыграть Говерлу»

Переживав сильно, дуже хотів, щоб «Карпати» виграли. Дуже хочу, щоб наша команда виграла, а я забив гол. Галичина спортивная >>  21.04.2016 18:00

— Треба віддати належне «Волині». Це сильна команда, яку не так легко обіграти на «Авангарді». Лучани старалися, гра була рівною.

— Можна сказати, що ти зі свіжими силами готуєшся до гри з «Говерлою»?

— Так, однозначно. Я ретельно готувався і займався, тому очікую на цей матч. Дуже хочу, щоб наша команда виграла, а я забив гол. Старатимуся з усіх сил і докладу всіх зусиль. Власне, як і мої партнери.

— Ти переїхав до Львова у зимове міжсезоння. Ти адаптувався в колективі повністю чи ще варто вживати поруч з твоїм прізвищем приставку «новачок»?

— Думаю, що адаптувався. Називати мене новачком, мабуть, вже не варто. Було достатньо часу для того, щоб я освоївся і звик до команди. Мене класно прийняли, я всім задоволений. Залишається лише наполегливо працювати. З кожним днем все краще розумію партнерів.

— Ти разом з «Карпатами» ще жодного разу не перемагав. Дуже важко через це у психологічному плані?

— Так, прикро, що ми ще не перемагали. Але я не можу дочекатися, коли ми нарешті виграємо. Зробимо все для того, щоб обіграти «Говерлу» і нарешті здобути три очки. Переконаний, далі піде легше...

Перше у 2016-му році західноукраїнське дербі відбулося минулих вихідних в Луцьку. Гравець «Карпат» Гегам Кадимян вимушений був пропустити двобій з «Волинню» через дискваліфікацію. Однак в наступному західноукраїнському дербі «зелено-білих» з «Говерлою» футболіст збірної Вірменії зможе взяти участь. Для Гегама цей поєдинок стане особливим, адже він матиме змогу зустрітися з командою, у складі якої він дебютував у елітному дивізіоні ще у 2014-му році. Парадоксально, але той дебютний матч став єдиним для Кадимяна у футболці закарпатського клубу.

— Гегаме, як ти заповнив паузу у зв’язку з дискваліфікацією і чи дивився матч партнерів у Луцьку?

— Так, дивився, дуже чекав на цю гру і з нетерпінням ввімкнув телевізор, щоб повболівати за хлопців. Переживав сильно, дуже хотів, щоб «Карпати» виграли. Шкода, але цього зробити не вдалося.

— Як гадаєш, чому?

Спорт.ua

ФОТО:

Галичина спортивная: Гегам Кадимян: "Ми всі хочемо, щоб "Карпати" перемагали"

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Гегам КАДИМЯН: «Сделаем все, чтобы обыграть Говерлу»»

Калейдоскоп событий