обновлено
13.12.2017
11:40

Метки сюжета

Приведення тарифів на газ до економічно обгрунтованого р івня дозволить побороти масштабну корупцію у цій сфері. Урядовий портал >>  21.04.2016 01:22

Приведення тарифів на газ до економічно обгрунтованого р івня дозволить побороти масштабну корупцію у цій сфері . Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі «24 каналу» увечері середи , 20 квітня . " Низькі чи економічно не обгрунтовані тарифи – це поле для жорсткої корупції . Це десятки-сотні мільярдів , які заробили р ізні люди на цих справах, – зауважив він . – Коли газ для однієї категорії коштує 3 тисячі , а для іншої – 7, то я вас хочу запевнити , що списують по 3 тисячі для населення , а продають нелегально по 7. Заробляють колосальні мільярди ". Відповідаючи на питання щодо потенційного п ідвищення тарифу на газ, Володимир Гройсман заявив: "Є зобов'язання , які підписані українською стороною про те, що тарифи на газ будуть 100% відповідати вартості . Іншого шляху просто немає ". Уряд, зокрема Міністр соціальної політики України Андрій Рева, працюють над пошуком рішення , що дозволить мінімізувати негативні впливи прийняття такого рішення для громадян , зазначив П рем'єр-міністр . " Інша справа, як правильно побудувати умови соц іальної справедливості , щоб для тих, хто має невеликий заробіток , навіть підвищення ціни до економічного обгрунтованої , не мало важких наслідків . От це сьогодні дуже важливо ", – зазначив Прем'єр-міністр . Він запевнив , що Кабінет Міністрів знайде " компенсаторні речі ", які могли би врегулювати це питання . Разом з тим Голова Уряду наголосив , що план взаємодії з Міжнародним валютним фондом – це план реформ, що дозволять змінити систему у країн і , забезпечити економічне зростання , яке буде конвертоване у реальні стандарти життя українців . 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (2) про «Володимир Гройсман: Низькі чи економічно не обгрунтовані тарифи на газ - це поле для жорсткої корупції»

Калейдоскоп событий