Спільно з Президентом, спільно з Парламентом, спільно з Урядом - ми усі одна команда, яка має брати на себе відповідальність ". Урядовий портал >>  21.04.2016 00:37

Президент, Парламент і Уряд – єдина команда України, яка має спільно брати на себе відповідальність за ситуацію у країні та спільно приймати необхідні рішення. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю програмі "Лівий берег" з Сонею Кошкіною на "24 каналі" увечері середи, 20 квітня. "Я - в команді України. Спільно з Президентом, спільно з Парламентом, спільно з Урядом - ми усі одна команда, яка має брати на себе відповідальність", - заявив Володимир Гройсман . Прем'єр-міністр зауважив, що необхідно зміцнити взаємодію Верховної Ради України, Кабінету Міністрів та Президента України. "Президент, Парламент, Уряд - це ті три інституції, які можуть приймати спільні рішення", - підкреслив Володимир Гройсман . Глава Уряду зазначив, що ставить особисто перед собою завдання змінити систему взаємодії між гілками влади, зокрема між Парламентом і Урядом. У цьому контексті він відзначив важливу роль та державницьку позицію Голови Верховної Ради України Андрія Парубія у налагоджені взаємодії інституцій. "Ми маємо спільно напрацьовувати спочатку рішення, а потім описувати їх в законах", - заявив він. "Я працюватиму на об'єднання усіх гілок влади задля досягнення цілей. От це моє завдання. Я так бачу свою функцію", - наголосив Володимир Гройсман . Прем'єр-міністр зауважив, що не має жодних політичних амбіцій, натомість прагне якісно виконувати свої обов'язки. "У мене є одна амбіція - я хочу якісно робити справу, на яку мене уповноважували. Для мене це є важливим. Мені подобається, коли нам вдається щось зробити, вирішити якусь складну проблему, наскільки можливо, змінити цей світ у кращий бік. А все інше для мене не має значення", - зазначив він. "У мене є одне зобов'язання перед українським народом - сумлінно виконувати покладені на мене обов'язки в такий надзвичайно важкий, абсолютно непростий час", - наголосив Глава Уряду. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Володимир Гройсман: Президент, Парламент і Уряд - спільна команда, яка має взяти на себе відповідальність за ситуацію в країні»

Калейдоскоп событий