23.10.2017
12:00

Метки сюжета

Турнір розвитку УЄФА: Україна стартує з перемоги над Словаччиною

Але забити змогли лише один раз гол на рахунку житомирянина Дениса Бланка. Спортивний Житомир >>  20.04.2017 00:14

Україна (U-17) — Словаччина (U-17) — 2:2. Пенальті — 4:3

> Негела (5), Бланк (17) — Шевчик (3), Коріцина (39)

> Сенюк (27) — Ріпел (38)

Серія пенальті:

Україна: Галич — 1:0, Бланк — 2:0, Мельник — 2:1 (мимо), Масевич — 3:2, Белан — 4:3

Словаччина: Шевчик — 1:0 (штанга), Бачо — 2:1, Вактор — 2:2, Ріпел — 3:3, Куруц — 4:3 (воротар)

Наші юні футзалісти влучніше пробили серію післяматчевих пенальті Українці дуже швидко пропустили — вже на 3-й хвилині. Але у той же час вони змогли так само швидко відігратись — «ураганівець» Олег Негела на 5-й хвилині став автором першого голу нашої збірної на «Турнірі розвитку УЄФА». Цей гол додав підопічним Віталія Одегова впевненості, і вони протягом першого тайму виглядали краще за своїх словацьких візаві. Відповідно, українці і атакували більше. Але забити змогли лише один раз — гол на рахунку житомирянина Дениса Бланка.

У другому таймі гра йшла на зустрічних курсах, і рахунок, відповідно, міг змінитись як в один бік, так і в інший. На жаль, наші хлопці не змогли на останніх хвилинах втримати переможний рахунок, дозволивши Коріцині зрівняти цифри на табло.

Оскільки нічиї у цьому турнірі не передбачені регламентом, то обом командам довелося пробивати післяматчеві 6-метрові. Основна серія закінчилася внічию, тому далі вже пішла боротьба нервів до першого промаху. І в цій боротьбі міцнішими виявилися нерви воротаря збірної України та «Урагану» Гнатковського, який потягнув пенальті від Куруца і подарував перемогу збірній України.

В четвер, 20 квітня, наша команда зіграє о 18.00 за київським часом зі збірною Угорщини.