обновлено
18.02.2018
00:28

Метки сюжета

Саакашвілі розповів про результати зустрічі з Порошенком та Гройсманом

Губернатор Одещини обговорив з президентом та прем'єром покращення ДеПо >>  10:35

За його словами, на нараді обговорювалися початок роботи нової Одеської митниці, "де вже тільки завдяки технології і новим співробітникам, набраними за конкурсом і забезпеченими високою зарплатою, різко прискориться процес і стане неможливо брати хабарі".

Також говорили про "прискорення будівництва доріг, кадрові питання прокуратури, СБУ, ДФС", протидію "горіховій мафії" та полегшення регулювання виноробства.

"Прем'єр-міністр попросив кілька днів, щоб дати свої пропозиції. У суботу я повинен отримати остаточні відповіді і повідомлю про них і мешканців Одеської області, і громадськості в цілому", - пообіцяв одеський губернатор.

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі розповів про нараду з президентом Петром Порошенком та прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

"Президент Порошенко запросив прем'єр-міністра Володимира Гройсмана і мене в Адміністрацію президента, щоб обговорити ті питання, які я піднімав неодноразово, і які вже багато місяців саботують і не вирішуються", - написав пан Саакашвілі у Facebook.

BBC Ukrainian

ФОТО:

ДеПо: Саакашвілі розповів про результати зустрічі з Порошенком та Гройсманом

Калейдоскоп событий