Керівники оборонних відомств України та Литви відвідали Національну академію Національної гвардії України у Харкові

На стройовому плацу Національної академії почесні гості оглянули зразки військової техніки, яка перебуває на озброєнні Національної гвардії України. Урядовий портал >>  19.04.2016 12:57

Сьогодні, 19 квітня, в рамках візиту в Україну делегації Міністерства охорони краю Литовської Республіки Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак та Міністр охорони краю Литовської Республіки Юозас Олєкас відвідали Національну академію Національної гвардії України у Харкові. Глави оборонних відомств зустрілися з керівництвом навчального закладу, поспілкувалися з курсантами та викладачами, ознайомилися з навчально-матеріальною базою вишу. На стройовому плацу Національної академії почесні гості оглянули зразки військової техніки, яка перебуває на озброєнні Національної гвардії України. Під час перебування на вогневому комплексі генерал армії України Степан Полторак та Юозас Олєкас ознайомилися з виставкою зразків сучасної зброї, засобів зв’язку та інженерного майна. Також українська та литовська делегації оглянули навчальні місця на вогневому комплексі, зокрема, стрілецький комплекс, навчальний комплекс БТР-4Е та навчальний макет КрАЗу . Після цього Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів інтерв’ю для литовських журналістів, у ході якого розповів про обстановку в нашій державі, а також проведення заходів реформування у Міністерстві оборони та Збройних Силах України. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Керівники оборонних відомств України та Литви відвідали Національну академію Національної гвардії України у Харкові»

Калейдоскоп событий