Австралійський міністр висміяв відео-вибачення Джонні Деппа

Джонні Депп і Амбер Хьорд записали відео після приїзду до Австралії на засідання суду. ДеПо >>  19.04.2016 09:30

Міністр Джойс заявив, що на відеозаписі Джонні Депп виглядає так, ніби "проходить кастинг на хрещеного батька".

"Не думаю, що він отримає нагороду кіноакадемії за це виконання", - прокоментував відео міністр. Раніше саме його погроза присипити тер'єрів, якщо їх не вивезуть назад до США, причинила широкий розголос цього скандалу.

"Насамкінець ми отримали меседж, який розійшовся зараз по всьому світу і який каже, що якщо ви приїжджаєте у цю країну і не поважаєте наші закони, то ви в біді", - додав пан Джойс.

При цьому в коментарі телеканалу Channel 7 міністр заперечив, що був "режисером" цього відео. "Якби я був режисером цього огидного фільму, ні, навіть я міг би зробити це краще", - прокоментував пан Джойс.

Джонні Депп і Амбер Хьорд записали відео після приїзду до Австралії на засідання суду. На записі пані Хьорд називає Австралію "чудовим островом, скарбницею унікальних рослих, тварин і людей".

Наприкінці пан Депп закликає: "Декларуйте усе, коли в'їжджаєте до Австралії".

Відеозапис, потрапивши в інтернет, спричинив хвилю реакції серед користувачів соцмереж. Одні порівнювали його з відео із заручниками, інші - із політичною пропагандою КНДР.

Австралійський міністр сільського господарства Барнебі Джойс, який погрожував присипити собак голлівудської зірки Джонні Деппа через незаконне ввезення їх у країну, висміяв відео-вибачення актора і його дружини.

Напередодні у суді Квінсленда дружина пана Деппа Амбер Хьорд визнала себе винною у підробці карантинних документів на двох йоркширських тер'єрів, яких вона привезла із собою в Австралію минулого травня.

Суд присудив їй випробувальний термін на хорошу поведінку терміном у місяць. Кримінальні обвинувачення із 29-річної моделі зняли.

Відео-вибачення пана Деппа та пані Хьорд перед країною за вчинок програли у залі суду. Пізніше воно розійшлося соцмережами.

BBC Ukrainian

ФОТО:

ДеПо: Австралійський міністр висміяв відео-вибачення Джонні Деппа за поведінку дружини

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Австралійський міністр висміяв відео-вибачення Джонні Деппа»

Калейдоскоп событий