Рівненська міська рада більше не зможе фінансувати Верес

Зараз «Верес» змінив місце реєстрації. Тому їм допомагати уже нереально», - уточнив Шевчук. Sportgid >>  19.02.2018 13:39

Нагадаємо, що «Верес» змінив своє місце реєстрації з Рівного на Львів. Це зробили через те, що в Рівному поки немає стадіону, на якому можна проводити матчі рівня Прем’єр-ліги.

Додамо, що у 2017 році президент «Вереса» Олексій Хахльов просив у обласної ради майже 9 мільйонів гривень для підтримки футбольного клубу. Однак виділили більше мільйона гривень.

Також з міського бюджету було виділено більше 20 мільйонів грн. на реконструкцію стадіону «Авангард».

Причиною стала зміна місця реєстрації клубу Начальник Управління молоді та спорту міста Рівного Сергій Шевчук розповів, що із міського бюджету не виділять жодної гривні для допомоги футбольному клубу «Верес».

«Раніше ми відділяли субвенцію для обласного бюджету, а звідти гроші передавали для футбольного клубу. Зараз «Верес» змінив місце реєстрації. Тому їм допомагати уже нереально», - уточнив Шевчук.

Спорт.ua

ФОТО:

Sportgid: Рівненська міська рада більше не зможе фінансувати Верес Sportgid: Влада Рівного більше не зможе фінансувати Верес

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Рівненська міська рада більше не зможе фінансувати Верес»

Калейдоскоп событий