обновлено
24.11.2017
08:20

Метки сюжета

Президент затвердив Закон щодо безоплатного забезпечення підручниками школярів та вчителів

Документом передбачено, що «держава гарантує безкоштовне забезпечення підручниками, посібниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників», передає Громадське. Високий замок >>  19.02.2016 14:29

Документ зокрема передбачає, що "держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками, посібниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників в порядку, встановленому Кабінетом міністрів України".

"Закон буде сприяти поліпшенню організації навчального процесу, забезпечення соціального захисту учнів шкільного віку, їх батьків і педагогічних працівників, а також створення належних умов для отримання якісної середньої освіти", - зазначено у повідомленні прес-служби президента.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про безкоштовне забезпечення підручниками школярів та вчителів, який Верховна Рада ухвалила у січні.Про це повідомила прес-служба президента.

BBC Ukrainian

ФОТО:

Интерфакс-Украина: Порошенко підписав закон про безоплатне забезпечення підручниками школярів та вчителів BBC Ukrainian: Порошенко підписав закон про безкоштовні підручники

Другие новости темы:


Еще ссылки (4) про «Президент затвердив Закон щодо безоплатного забезпечення підручниками школярів та вчителів»

Калейдоскоп событий