Президент затвердив Закон щодо безоплатного забезпечення підручниками школярів та вчителів

Документом передбачено, що «держава гарантує безкоштовне забезпечення підручниками, посібниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників», передає Громадське. Високий замок >>  19.02.2016 14:29

Документ зокрема передбачає, що "держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками, посібниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників в порядку, встановленому Кабінетом міністрів України".

"Закон буде сприяти поліпшенню організації навчального процесу, забезпечення соціального захисту учнів шкільного віку, їх батьків і педагогічних працівників, а також створення належних умов для отримання якісної середньої освіти", - зазначено у повідомленні прес-служби президента.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про безкоштовне забезпечення підручниками школярів та вчителів, який Верховна Рада ухвалила у січні.Про це повідомила прес-служба президента.

BBC Ukrainian

ФОТО:

Интерфакс-Украина: Порошенко підписав закон про безоплатне забезпечення підручниками школярів та вчителів BBC Ukrainian: Порошенко підписав закон про безкоштовні підручники

Другие новости темы:


Еще ссылки (4) про «Президент затвердив Закон щодо безоплатного забезпечення підручниками школярів та вчителів»

Калейдоскоп событий