04.12.2016
09:43

Метки сюжета

Сборная Украины U-16 взяла верх над Люксембургом

У дебютній зустрічі підопічні Сергія Попова впевнено обіграли однолітків з Люксембургу. З початку ворота українців вразив Дельгадо, а потім Харжевський, який вийшов на заміну, реалізував пенальті. Спорт.ua >>  18.04.2016 20:16

Турнір розвитку УЄФА

Україна U-16 — Люксембург U-16 — 2:1

Голи: Титаєвський (31), Харжевський (67, пен) - Дельгадо (60)

Україна: Бабічин — Дудинський (Ступник), Мельник (к), Рожко (Куценко), Слива (Харжевський), Снуріцин, Супряга (Пенчук), Титаєвський (Білошевський), Цитаїшвілі, Ващишин, Волошин (Дмитренко)

Юнацька збірна команда України гравців 2000 року народження стартувала на Турнірі розвитку УЄФА, який з 17 квітня триває у Македонії. У дебютній зустрічі підопічні Сергія Попова впевнено обіграли однолітків з Люксембургу.

У першому таймі на 31-й хвилині відзначився Титаєвський, а долю зустрічі було вирішено протягом десяти хвилин другого тайму: з 60-ї по 70-у. З початку ворота українців вразив Дельгадо, а потім Харжевський, який вийшов на заміну, реалізував пенальті. 2:1 — рахунок на користь українців