обновлено
13.12.2017
02:42

Але звичайно все залежатиме від ситуації на Сході України», - розповів Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак. Народна Рада >>  18.04.2016 20:34

Ті заходи, які були прийняті Урядом за дорученням Президента України щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців-контрактників у Збройних Силах України, дали нам можливість підписати контракт із 20 тисячами військовослужбовців. Про це cьогодні , 18 квітня, повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак . «Ця цифра збільшується щодня. Ми плануємо щомісяця продовжувати залучати на контракт по 5-7 тисяч осіб. У минулому році чисельність особового складу, який призивався на службу за контрактом, у місяць складала 200-300 чоловік», – розповів генерал армії України Степан Полторак . Разом із тим Міністр оборони України заявив про посилення вимог при наборі контрактників у Збройні Сили України, а також констатував, що зараз на контрактну службу приходять хлопці, які вже мають бойовий досвід, і таких близько 65-70%. «На сьогодні ми вже звільнили у запас близько 30 тисяч мобілізованих військовослужбовців «четвертої хвилі». Набрали на контракт близько 20 тисяч осіб, не проводячи чергової хвилі мобілізації. Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України визначив, якщо цього року й буде мобілізація, то це ймовірно буде одна хвиля. Але звичайно все залежатиме від ситуації на Сході України», – розповів Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак . 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «На сьогодні контракт зі Збройними Силами України вже підписали 20 тисяч військовослужбовців, - Степан Полторак»

Калейдоскоп событий