Кіберполіція надала рекомендації користувачам Google Chrome як видалити вірусні додатки

Кіберполіція оприлюднила рекомендації для користувачів Google Chrome щодо видалення вірусних додатків, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Національної поліції. 1NEWS >>  17.04.2018 17:26

Правою кнопкою миші натисніть додаток, який потрібно видалити.

Натисніть Видалити.

Ще раз натисніть Видалити.

Як видалити розширення ?

Відкрийте Chrome.

Натисніть значок із трьома крапками - Інші інструменти - Розширення.

Натисніть значок "Видалити" біля розширення.

Щоб підтвердити дію, натисніть Видалити.

Порада. Щоб видалити розширення зі значком на панелі інструментів веб-переглядача, натисніть значок правою кнопкою миші та виберіть опцію «Видалити» з Chrome.

Департамент комунікації

(за інформацією Департаменту кіберполіції)

Національної поліції України

Такий тип вірусу з’явився нещодавно (вперше його було зафіксовано у 2017 році) та почав масово розповсюджуватись у свiтi, у тому числі і на території України.

Великий обсяг завантажень цього плагіну вдалося досягти за рахунок розсилки спам-повідомлень серед користувачів соціальній мережі «facebook» від імені їх друзів. У повідомленнях зазначалося посилання на спеціально підготовлену сторінку, яка імітує вiдеохостiнг та пропонує додати до Google Chrome додаток для отримання можливості перегляду цього відео.

Спеціалісти з кіберполіції зазначають, що у випадку отримання подібного повідомлення, необхідно максимально швидко попередити про це користувача, який зі свого аккаунту розповсюджує таку інформацію. У себе таке повідомлення потрібно позначити як спам.

Цей вірус може викрасти дані, які користувач вводить у форми на вебсайтах, включаючи логiни та паролі на всіх сторінках. Виявлено, що цей тип вірусу розповсюджується з метою майнінгу безпосередньо у Вашому браузері, користуючись ресурсами Вашого комп’ютеру.

Це стандартний Google Chrome додаток, який можливо видалити за стандартною процедурою:

У куті екрана натисніть Панель запуску - стрілка вгору ^


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Кіберполіція надала рекомендації користувачам Google Chrome як видалити вірусні додатки»

Калейдоскоп событий