обновлено
24.06.2018
14:45
У квітні у Києві зафіксовано вже три температурних рекорди

Про це йдеться в повідомленні Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського. День >>  16.04.2018 13:54

"За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського 15 квітня у Києві було зафіксовано температурний рекорд максимальної температури повітря. Стовпчик термометру після полудня піднявся до позначки +24,2°С, що на 0,1°С вище попереднього історичного значення для цього дня 1972 року", - зазначається у повідомленні.

Крім того, ніч на 16 квітня у столиці виявилась найтеплішою з 1881 року, стовпчик термометру не опустився нижче +12,8°С, що на 1,0°С вище попереднього рекордного значення далекого 1889 року.

Метеорологи зафіксували на минулих вихідних в Києві два температурних рекорди. Про це йдеться в повідомленні Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

День

ФОТО:

5 канал: На вихідних у Києві зафіксували два "теплих рекорди" Ракурс: Квітень б Главком: У квітні у Києві зафіксовано вже три температурних рекорди Зеркало недели (газета): На вихідних у Києві зафіксували ще два температурних рекорди День: На вихідних погода у Києві побила 2 нових рекорди

Другие новости темы:


Еще ссылки (2) про «У квітні у Києві зафіксовано вже три температурних рекорди»

Калейдоскоп событий