Дмитрий КЛЕЦ: «В Луцк едем за победой»

Лише після матчу матиму змогу трішки посвяткувати з рідними у вузькому колі. - Для тебе день народження - особливе свято? Дуель Рівного і Луцька завжди характеризувалася непоступливістю і емоційністю. Спорт.ua >>  15.04.2016 20:39

>

>

— Подарунки любиш отримувати?

>

— Найголовніше — це увага. Рідні і близькі мене вже привітали. Мені і цього достатньо. Щоправда, поки в телефонному режимі. Вся сім’я живе у Рівному — у Львові я сам.

>

>

— Вже в неділю «Карпати» вирушать в Луцьк, де зіграють з «Волинню». Чого чекаєш від цього протистояння?

>

— Насамперед ми їдемо туди за перемогою. По-іншому не може бути. Хочемо показати хорошу гру. В суботу у нас буде теоретичне заняття перед «Волинню», де ми детальніше розберемо сильні і слабкі сторони суперника. Не можна недооцінювати «хрестоносців». В Луцьку завжди важко грати. Жодної слабинки собі не даємо.

>

>

— Недільний матч не лише важливий з турнірної точки зору. Це західноукраїнське дербі, яке відзначається особливою атмосферою...

>

— Ми це розуміємо і готуємося до важкої гри. Усвідомлюємо значення позитивного результату і для наших вболівальників, які приїдуть нас підтримати. Крім того, нам потрібні очки, враховуючи боротьбу за місце в Лізі Європи.

>

>

— У зв’язку з цим, додаткова відповідальність не тисне на вас?

>

— Ні, в жодному разі. Ми налаштовуємося на перемогу і думаємо лише про це.

>

>

— Для тебе, як для уродженця Рівного недільна гра по-своєму принципова?

>

— Проти луцьких команд я грав ще на дитячому рівні. Дуель Рівного і Луцька завжди характеризувалася непоступливістю і емоційністю. Впевнений, що буде цікаво.

>

>

— Попереду у вас залишається ще чотири матчі. Проти кого буде найважча гра?

>

— Мабуть, проти півфіналіста Ліги Європи донецького «Шахтаря». І все ж варто взяти до уваги, що нам доведеться взяти участь у двох дербі, а також з’їздити у Полтаву. У кожному матчі буде складно здобути очки.

>

Сьогодні півзахиснику львівських «Карпат» Дмитру Кльоцу виповнюється 20 років. Життя професіонального футболіста є особливим, адже часто дні народження доводиться святкувати не вдома — на зборах, під час виїзних матчів чи навіть у будні дні, що завантажені щоденною рутиною. У Дмитра так і сталося — день народження припав на звичайний тренувальний день. Про те, чи святкуватиме гравець «зелено-білих» свій ювілей і у якому настрої львів’яни підходять до західноукраїнського дербі, він розповів Інформаційному центру ФК «Карпати».

>

>

— Дмитре, прийми вітання з 20-річчям. Як святкуватимеш день народження?

>

— Дякую, мені дуже приємно. Відзначати ювілей не буду (сміється). Гра у нас на носі, тому всі думки лише про «Волинь». Лише після матчу матиму змогу трішки посвяткувати з рідними у вузькому колі. Однак це буде лише потім.

>

>

— Команда привітала сьогодні?

>

— Так, хлопці тепло привітали і подарували мені аплодисменти (сміється). В принципі, нічого особливого не було. Далі розпочалося тренування у звичному режимі. Обійшлися без співів «Многая літа».

>

>

— Для тебе день народження — особливе свято?

>

— Якщо чесно, то ні. Ставлюся до нього спокійно. Приємно, коли люди пам’ятають, але великого значення цьому не надаю.

Спорт.ua

ФОТО:

Спорт.ua: Дмитрий КЛЕЦ: «В Луцк едем за победой»

Калейдоскоп событий