У власність на Черкащині продано 14 земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності. Вчасно (Черкаси) >>  15.04.2016 14:04

У Черкаській області з початку 2016 року від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності вдалося отримати 3,93 млн. грн. Усі кошти майже у повному обсязі перераховані до бюджетів місцевих громад та можуть бути використані на реалізацію соц іальних програм та розвиток територій. У власність на Черкащині продано 14 земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності. Загальна площа земель становить 8,2 гектара. Б ільша частина – 10 ділянок площею 8 га – придбані у м. Черкаси. Довідково Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності згідно з вимогами статті 128 Земельного кодексу України здійснюють місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування в межах їхніх повноважень.

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Майже 4 мільйони гривень склала вартість проданих на Черкащині несільськогосподарських земельних ділянок»

Калейдоскоп событий