Як перейти на спрощену систему оподаткування?

298.1.4 п. 298.1 ст. 298 ПКУ, може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, субєктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ст. 291 ПКУ. Бізнес область >>  15.04.2016 10:24

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, який визначається з дотриманням вимог, встановлених главою 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» розд. Українська газета ЧАС >>


Другие новости темы:

Калейдоскоп событий